0544 818 84 29
Sosyal Medya Hesaplarımız

Döşemealtı Acil Elektriçi

Döşemealtı Acil Elektriçi

Döşemealtı Acil Elektrikçi ihtiyacı olanlar için verdiğimiz hizmetlerden bazıları sırasıyla aşağıdaki gibidir.

– Elektrik Taahhüt

– Elektrik Panoları

– Elektrik Şalterleri

– Telekomünikasyon

– Zil, Diafon, Görüntü Sistemleri

– Arıza Teknik Servis

 

Aynı zamanda, sensör sistemler, inşaat taahhüt, uydu kurulumu, kamera ve merkezi uydu sistemi gibi hizmetler de verilmektedir.

 

Döşemealtı Elektrik Hizmet Detayları

 

Elektrik Taahhüt:

 

Elektrik taahhütü ile ilgili modüller vardır, döşemealtı acil elektrikçi elektrik taahhütü ile işletmedeki tüm departmanları tanımlar, bu departmanlarla ilgili çalışanları göreve yerleştirir ve bu görev dağılımlarını genel olarak tanımladığı alandır. Kasa, banka, depo vb tüm tanımlamalar bu sayede yapılır.

* Proje Sözleşme: Proje ve sözleşmelerin kayıt edilmesini, kategorilendirmeyi ve projeyle ilgili iş gruplarını oluşturmayı sağlar.

* Proje Şantiye Sihirbazı: Şirketin taahhütüyle ilgili tüm projeyi takip eder. Aşama bilgisi ve nelerin yapıldığı sorgulanabilir.

* Projenin Bütçesi ve Maliyet: Şirketin projesinin maliyet olarak durumunu gösterir, kontrol sağlar.

 

Elektrik Panosu

 

Elektriğin kontrollü kullanılması gerekir ancak bundan önce güvenli olması gerekir. İşte bu güvenliği sağlayan ve tüm elektrik ekipmanlarını bir arada tutan sisteme elektrik panosu denir.

 

Elektrik panosu içinde; reaktif, aktif elektrik sayacı, elektrik baralar, güç kondaktörler, kondansatör, ölçme aletleri, voltmetre, ampermetre, güç rolesi, kesici şalterler, elektrik sigortası, kontrol kumanda düğmeler, sinyal lambası, ekran vb ekipmanlar bulunur. Bu malzemeler özel olarak firma tarafından bir araya getirilir ve pano hazırlanır.

 

Elektrik Şalterleri

 

Şalter: Elektrik devresi kırıcı elemanıdır, herhangi bir aşırı akım, kısa devre, yüksek voltaj vb durumlarda devreye girer. Aynı zamanda elle kontrol de edilebilir. Ev aletlerini de koruyabilir büyük şantiye sahasında da kullanılabilir. Küçük devrelerde; enerjinin başladığı yere büyük daha sonra enerji kullanım yerine doğru küçülen şalterler kullanılırken, büyük enerji devrelerinde açma kapama işlemi olabildiğince hassas yapılır. Antalya döşemealtı elektrik olarak bu hassasiyete özellikle dikkat edilir.

 

Telekomünikasyon

 

Hemen hemen her türlü, metin, ses, video vb iletimini sağlayan sistemdir. Elektrik kablosu veya elektromanyetik radyasyon gibi yöntemlerle bu iletimi sağlar. Bilgi iletiminde kanal ya da sinyal kablosu kullanılır.

 

Görüntülü Diafon

 

Akıllı ev veya bina sistemlerinde kullanılan güvenlik sistemidir. IP ağ yapısı ile iletişim kolaylığı sağlar. Dış kapıya sınırsız bir şekilde bu sistemden eklenebilir. Görüntülü iletişimde mesaj iletimi, uzaktan kontrol vb hizmetler de mevcuttur.

 

Zil Trafosu

 

Zil trafolarının en çok kullanılanları 4-8-12 W zil trafolarıdır.

 

Elektrik Arızası ve Teknik Servis Hizmeti

 

Elektrik arızası genellikle elektrik kesilmesiyle hissedilir. Elektrik kesinti nedenleri de genellikle; sigorta atması, bakım onarım kaynaklı kısa süreli kesinti yapılması, ani hat arızası, elektrik tesisat arızası, sadece ev ile sınırlıysa da fatura ödenmemesi şeklinde olmaktadır.