0544 818 84 29
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlik Kamera Sistemleri

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri güvenlik ve sahip olduğunuz evde, işyerinde neler olup bittiğini anlamanız için kullanılan sistemlerdir. Kamera Güvenlik sayesinde istediğimiz her yeri her zaman, 7 gün 24 saat boyunca izleyebilir ve kayıt altına alabiliriz. Güvenlik ve izleme amaçlı kullanılan Güvenlik kameraları sizi daha da güvende tutma amaçlı kullanılmaktadır.

Antalya Ocak Elektrik güvenlik kamera sistemleri çözümleriyle evinizi yada işyerinizi korumaya alıyor.

Gece Görüşlü Kamera Sistemleri; güvenlik için çok uygundur. Mesela gecenin bir vakti işyerinizde bir olay oldu. Hemen kamera sistemine internetinizden, telefonunuzdan ya da istediğiniz herhangi bir yerden bağlanarak işyerinizi kontrol edebilir ve gönül rahatlığıyla uykunuza devam edebilirsiniz. Ya da bir hırsızlık olayı yaşandı. Polisler gelir, kamera sistemlerine bakar, hırsızı teşhis eder ve hırsızı daha çabuk yakalanmasını sağlar. Ya da yazın tatile çıktınız ya da işe gittiniz ve evinizde ne olduğunu merek ettiğinizde trafikte bile evinizin kamerasına girerek anında evinizde neler olup bittiğiniz görebilirsiniz.

Güvenlik Kameraları adli konularda da önemli bir yere sahiptir. Olası bir olay anında olayı kaydeden kamera sistemleri sayesinde mahkemede önemli bir kanıtınız olacaktır. Örneğin işyerinize gelen ve saldırıda bulunan biri için kamera kayıtları sunmanız olayın gerçekleştiğini gösterecek ve sizi davayı kazanan taraf ilan edecektir. Çünkü işyerinizi dağıtan kişi yalan söyleyebilir ancak kamera kaydı yalan söylemez.

Eğer üretim yapan bir fabrikanız varsa yine kamera sistemleri almanız sizin yararınıza olacaktır. Bu sayede personelinizi izleyebilir ve müdahalelerde bulunabilirsiniz. Makineler doğru çalışıyor mu? Makineler bozuldu mu? Bir olay mı yaşandı? Bu tür sorunların hepsini kameradan görebilir ve anında müdahale edebilirsiniz.

Sürekli izlenmesi gereken yerler için sabit kameralar, bütün alanı gözlemlemek için 360 derece dönebilen kameralar, olayı sadece kaydeden ya da bilgisayarınızdan ve telefonunuzdan dünyanın öbür ucunda olsanız bile izleyebileceğiniz kameralar olmak üzere çeşitleri vardır. Olayları kaydedip ileri sarma, geri sarma, fotoğraflama, ses kayıt özelliği, gece görüş özelliği, kızıl ötesi özelliği ve daha birçok özellikli kamera sistemleri mevcuttur ve hepsi sizin için yapılmışlardır.

Antalya Ocak Elektrik Güvenlik Kamera Sistemleri okullarda, işyerlerinde, mağazalarda, marketlerde, evlerde, bahçelerde, depolarda, otellerde, apartmanlarda ve daha bir sürü yerde kullanılmaktadır. Siz de bir kamera sistemi alarak evinizde neler oluyor, çocuğunuz, hizmetçiniz neler yapıyor, yabancı bir kişi sahip olduğunuz eve ya da işyerine girmiş mi hepsini kolayca görebilir ve gerekli müdahalelerde bulunabilirsiniz.

Güvenlik kameraları sayesinde istediğiniz her mekâna ve ister sabit ister 360 derece dönen ve ister ses kayıt, ister gece görüşüne sahip kameralarla güvenlik ve izleme amaçlı kullanılan sistemlerdir. İstediğiniz her yerde sahip olduğunuz yerleri gözleyebilme ve merakınızı giderme amaçlı kullanılacak kamera sistemleri ayrıca herhangi bir davada da önemli bir kanıt teşkil edilmektedir. Bu yüzden eğer iş yeriniz, deponuz, fabrikanız varsa veya evinizde siz çıktıktan sonra neler olup bittiğiniz merak ediyorsanız hemen şirketimizi arayarak bu hizmetten yararlanabilir ve daha güvenli olmanın huzuruyla yaşayabilirsiniz.