0544 818 84 29
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kepez Elektrikçi

Kepez Elektrikçi

Firma en doğru ve kaliteli hizmetin sağlanması amacı ile faaliyetine başlamıştır. Tüm işlemler sonucu müşteri memnuniyeti kazanmak firmamızın isteğidir. Kazanılacak olan memnuniyet firmamız açısından değerli olup karşılıklı olarak etki yaratmaktadır. Bir kere mutlu edilen müşteriler tekrar olası arızalarda bizleri tek adres olarak görmektedirler. Müşteri ile sağladığımız iletişim sonrası asıl istenen hakkında sağlıklı çözümler bulmaktayız. Talep ve ihtiyaçlar dikkatle dinlenmeli ve özenle yerine getirilmelidir. Tüm elektrik işlemleri için Kepez elektrikçi olarak yanınızda yer almaktayız.

 

Sektörde uzun yıllar önem tecrübe deneyimler kazandık. Firma olarak tüm müşterilerimiz adına başarı ile sonuçlanan işler yapmaktayız. Uzman kadromuz ile en kaliteli işin yapılması adına çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Her geçen gün bir adım daha işimiz adına ilerlemek fark yaratan özelliğimizdir. Rakiplerimize karşı bu konular sayesinde rekabette önde yer alıyoruz. Bu konumda kalıcı olarak yer almak amacımız haline gelmiştir. Evlerde yer alan arızalar, ofis içi elektrik tesisatları hizmet sunduğumuz alanlar içerisinde yer almaktadır.

 

Firmamız Kepez acil elektrikçi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sizin zamanınız bizim için önemli bir noktadır. Zaman kaybı yaşamadan, sonradan oluşacak maddi hasarlar çıkmadan müdahale edilmektedir. Her gün kendisini yenileyen bir firma ve ekiplerden oluşmaktayız. Teknoloji işimizin her alanında en iyi şekilde uygulanmaktadır. Firmamıza iletişim numaralarımız üzerinden ulaşmanız bizim için yeterlidir. En uygun ve çözüm odaklı yöntemler sizlere sunulacaktır.

 

Hizmetler Nelerdir?

 

  1. Elektrik Sistemleri Ve Hizmetleri
  2. Uydu Sistem Ve Çanak Hizmetleri
  3. İnternet Kurulum Hizmetleri
  4. Site Ve Ev Diafon Hizmetleri

 

Elektrik Sistemleri

 

Birçok nokta bu alanda yer almaktadır. Bunlar; arıza, tamirat, montaj işleri, tesisat bakımı, tesisat çekimi ve kablo işlemleri olarak örneklendirilebilir. Bu işler için akla gelen tüm alanlar için hizmet verilmesi mümkündür. Servis ağımızın genişliği ile tüm alanlara en iyi ve en hızlı hizmet gönderilmektedir. Sonsuz güven duygusu içerisinde işler teslim alındığı gibi sonuçlandırılır. Sıfırdan elektrik tesisatları uzun ömürlü olacak şekilde uygulanmaktadır. Her türlü onarım hizmetleri de sorunsuz ve tehlikeye yol açmadan çözüme kavuşturulur.